Krata kuta 3

Krata kuta 3
Elementy wchodzące w skład powyższego wzoru dostępne są na indywidualne zamówienie.

Kraty kute

Kraty kute 1 Kraty kute 2 Kraty kute 3 Kraty kute 4 Kraty kute 5

Kraty nie służą wyłącznie do zapewnienia bezpieczeństwa. Możliwości jakie daje kowalstwo artystyczne, pozwalają na wykorzystanie krat również do kształtowania wystroju domu i jego otoczenia. Aby nie uczynić z domu więzienia, konieczne jest przemyślane i staranne dobranie odpowiedniego wzoru. Grubości uzytych materiałów muszą zapewnić solidność i stabilność. Odpowiednie elementy dekoracyjne stanowią miły dla oka akcent, łącząc konstrukcję stalową z kutymi elementami artystycznymi. Ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo, jednak nie można zapominać o walorach estetycznych projektowanej kraty. Ręcznie kute żelazo zapewnia solidność i trwałość, gwarantując zadowolenie na długie lata.
Mamy nadzieję, że umieszczone tutaj zdjęcia krat będą dla Państwa pomocne.
W razie pytań polecamy kontakt telefoniczny lub emailowy. Prosimy o powołanie się na odpowiedni numer kraty i ewentualnie jej opis.


Nasze doświadczenie pozwala na realizację niemal dowolnego wzoru z każdego materiału, dzięki czemu jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego wzoru, według indywidualnych potrzeb naszych klientów.


Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.